Гарантія. Рекомендації зі зберігання і експлуатації. Умови повернення

Рекомендації зі зберігання і експлуатації продукту:

  1. Зберігати продукцію (товар) слід за певних умов: приміщення повинно бути сухим і закритим; температурне коливання всередині приміщення допустимо в діапазоні від + 5 ° С до + 20 ° С; показник відносної вологості не повинен перевищувати 65%; розміщувати не ближче 3-х метрів до приладів опалення; виключити потрапляння на поверхню прямих сонячних променів і вологи. В одному приміщенні з товаром не повинно знаходитися хімічних речовин, серед властивостей яких - розкладання пластмас, покриттів з фарби і полімерів.
  2. Перш, ніж розпакувати продукцію, потрібно витримати її в умовах кімнатної температури близько 12-ї години - це за умови, що до цього вона зберігалася при більш низькій температурі (від 0 ° С до + 10 ° С) і до 24-х годин - якщо вона перебувала при мінусовій температурі.
  3. Продукція зберігає початкові характеристики, позначені ТУ, при правильній транспортуванні, зберіганні, установці і експлуатації.
  4. Виробник позначає гарантію на використання товару до природного вицвітання - не менш 36 місяців і 60 місяців - при відсутності прямого попадання сонячних променів на його поверхню.
  5. Дозволяється проводити лагідну вологу чистку вироби.

Продукція запатентована і сертифікована, не містить шкідливих для здоров'я речовин.

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи № 05.03.02-04 / 20495 від 16.06.2016

 Порядок і причини повернення:

Повернути товар можливо протягом 14-ти днів з моменту його отримання, за умови якщо це стандартний виріб і збереглася цілісність упаковки, якщо індивідуальне зображення, тільки в разі розбіжності з затвердженими габаритами і / або цветопробой. Якщо цветопроба не проводилася з ініціативи замовника, всі претензії в частині кольору і його насиченості не приймаються.

 

 

Виберіть мову

Select your language

UA EN PL RU