Зверніть увагу

   Перш, ніж зробити замовлення, ознайомтеся, будь ласка, з деякими нюансами при виготовленні зображень. Ми представляємо послуги високої якості, а тому кожне замовлення для нас, як і задоволення побажань замовника має важливе значення. Фахівці компанії зроблять для вас максимум з можливого і постараються врахувати всі особливості створення фотошпалер.

Колір готових фотошпалер може відрізнятися від картинки на вашому моніторі

 

         Це обумовлено невеликим розходженням зображення на різних екранах. Все залежить від техніки, на якій ви його переглядаєте, і її виробника. Адже комп'ютерні монітори та телевізори сьогодні оснащуються різними матрицями, що в підсумку визначає видимі розбіжність кольору, дозволу і теплоти екрану.

    Для виготовлення фотошпалер у нас використовується професійне і високотехнологічне обладнання, яке передає при друку оригінальні відтінки. Тобто, ті природні кольори, які зафіксувала камера під час зйомки, або які підібрані дизайнером при коригуванні зображення. Якщо ви плануєте отримати точний збіг відтінків фотошпалер з дизайнерської задумкою інтер'єру, попередньо замовляйте цветопробу.

Окремі елементи картинки можуть не потрапляти у фокус

    Сюжети з наших каталогів, як правило, відзняті на професійній апаратурі. Процес такої зйомки на увазі проектування фокуса в область, де розміщені пріоритетні об'єкти. Відповідно інші деталі і елементи, які опинилися в кадрі, можуть не потрапляти в фокус. Звертайте увагу на цю особливість особливо при зображенні 

Сторонні відблиск-ефекти

     Фотошпалери, як і будь-яка інша поверхня, володіє фізичною здатністю відображати прямі промені світла. Хоча виготовлені вони з високоякісних матеріалів, але на сьогоднішній день ще не розроблені світлопоглинаючі технології для них. Тому особливо уважно розміщуйте освітлювальні прилади поблизу нового елемента декору.

     

Деталізація

     Наш каталог сюжетів вміщує зображення виключно у високій роздільній здатності, що дозволяє високо деталізувати самі об'єкти і їх окремі частини.

     Якщо замовляєте фотошпалери розміром, що перевищує 5 метрів по одній зі сторін, прислухайтеся до рекомендації менеджера щодо кольоропроби в 100% збільшенні.

     

Чорно-біле зображення - тільки чорно-біла палітра

   Важливо розуміти, що чорно-білий сюжет для фотошпалер буде поєднувати досить вузьку колірну палітру - білий і чорний колір, відтінки сірого. Часто додавання в чорно-білі зображення легких відливів блакитного або червоного кольору миттєво робить стриману на вигляд картину дорожче і багатше.

     Ми обов'язково попередимо вас при виникненні подібних нюансів. Адже фотошпалери займуть у вашому інтер'єрі центральне місце, а ми хочемо, щоб ви були задоволені своїм вибором.

Дякуємо за розуміння!

Виберіть мову

Select your language

UA EN PL RU