Послуги дизайнера і робота з зображенням

  1. Допомога у виборі зображення..

Допомагаємо вибрати зображення з нашого каталогу, його оптимальну фактуру з урахуванням інтер'єрних особливостей вашого приміщення. Якщо в нашому каталозі не знайшлося відповідного зображення, ми безкоштовно придбаємо його для вас в фотобанку Shutterstock. У будь-якому випадку - вибір за вами.

  1. Друк обраного замовником фрагмента.

При наявності одного параметра об'єкта, ми виробляємо розрахунок інших його сторін зі збереженням природних пропорцій. За запитом робимо кадрування і враховуємо розміри приміщення, де буде розміщено зображення після остаточної обробки.

До

  

Після

 

  1. Домальовування і зміна пропорцій зображення.

Робимо домальовування зображень. Це здійснюється в тих випадках, коли потрібно внести зміни в пропорції зображення або ж додатково розмістити на ній об'єкти.

До                                                                                                 

Після

  1. Видалення зайвих елементів і домальовування нових.

Якщо в обраному зображенні є предмети, які не вписуються в загальну концепцію дизайну приміщення, ми без проблем видалимо їх і домалюємо за потребою бажані.

До

Після

  1. Компонування на одному зображенні різних елементів.

При необхідності поєднуємо кілька вподобаних фрагментів (об'єктів) в одній картинці. В результаті виходить абсолютно нове і ексклюзивне зображення.

До

      

Після

  1. Коригування колірної гами на зображенні.

За бажанням замовника вносимо зміни на обраній картинці в бік збільшення або зменшення яскравості, робимо вибіркову заміну кольору. Такий підхід дозволяє ідеально вписати зображення в загальне кольорове оформлення інтер'єру.

До

   

Після

  1. Проба на колір  частини зображення на обраній фактурі.

Проводиться безкоштовно зі збереженням масштабу певного фрагмента (1: 1). Рекомендується в тих випадках, коли потрібно максимально точно підібрати колір фотошпалер під дизайнерську задумку в интерьерном оформленні.

  1. Друк на фотошпалерах зображення замовника.

Ми втілимо в життя всі ваші побажання - від друку на фотошпалерах улюбленої фотографії, картини або малюнка, до будь-якого сюжету з сімейного альбому, графіки або макрозйомки.

До

Після

  1. Дизайн-проект зображення в конкретному інтер'єрі.

За бажанням замовника визуализируем вибрані фотошпалери в певному інтер'єрі. Це дозволяє отримати максимально точне уявлення про їх вигідному розташуванні.

До

Після

Виберіть мову

Select your language

UA EN PL RU