Безшовні фотошпалери

Вологостійкі фотошпалери
для ванних кімнат

Картини

Наші переваги
Безшовні матеріали
Безшовні матеріали
Индивидуальные дизайны
Индивидуальные дизайны
Экологичные материалы
Экологичные материалы
Собственное производство
Собственное производство
Відгуки
Олександра Зінченко
Олександра Зінченко
Це не просто фотошпалери, це витвір мистецтва. Я у захваті від результату та роботи асистентів по продажу. Фотошпалери вражають якістю та переповнюють мене радістю. Сервіс та допомога у виборі продукту, допомога у пересилці були найвищого рівня. Я впевнена, що ще буду робити покупки тут. Дуже дякую за ці ємоції щастя!

Фотошпалери на замовлення

Вишуканість і розкіш будь-якого інтер'єру можна створити завдяки правильному вибору шпалер. Асортимент фотошпалер інтернет-магазину Luxury Textile представляє ексклюзивні безшовні фотошпалери на флізеліновій і текстильній основі. Виготовлення шпалер виконується цілісним виробом за індивідуальними розмірами. Колекції візерунків унікальні і відповідають різним стилям інтер'єру. Ви можете купити вже готові фотошпалери певного розміру та візерунка, або ж зробити індивідуальне замовлення. Наша компанія єдиний виробник такого унікального товару на всій території України.

Найкреативніші безшовні фотошпалери на флізеліновій основі мають масу переваг. Найголовніше - використання екологічних матеріалів при виготовленні, що підкреслює їх безпеку для здоров'я. Вони володіють бездоганною міцністю і приховують нерівності і вади стін. Фотошпалери не вбирають пил і «дихають повітрям», мають волого і теплотривкістю, захищають стіни від тріщин.

Якщо Ви вже вирішили купити унікальні шпалери в Luxury Textile, цей процес не займе багато часу, так як замовлення можна зробити онлайн на сайті.

Не менш популярним видом безшовних шпалер є фотошпалери на текстильній основі. Елітні шпалери ніжні на дотик завдяки натуральності бавовни і льону, вишуканості шовку. Сучасні європейські технології виготовлення даних фотошпалер з тканини створюють єдність полотна і унікальність нанесення візерунка. Вони охоплюють всю кімнату і радують око, надаючи апартаментів бездоганний смак.

Унікальні за технологією виготовлення безшовні шпалери на текстильній основі. Особливість продукції - щільність матеріалу, яка забезпечує довголіття таких шпалер мінімум на 20 років. Вони дуже м'які на дотик, поверхня вишита нитками, які змінюють свою структуру і візерунок при потраплянні світла. Технологія виробництва текстильних шпалер має відмінні акустичні властивості, догляд за ними дуже простий - досить пропилососити або протерти губкою.

В Luxury Textile представлені найкрасивіші і ексклюзивні фотошпалери в Україні. Компанія використовує нові технології за європейськими стандартами. Купити фотошпалери за найвигіднішими цінами можливо тільки у нас, так як ми прямі виробники. Доставку виробляємо зручним для Вас способом.

Наші безшовні шпалери порадують Вас прийнятною ціною, якістю, довговічністю і розкішшю!