Безшовні фотошпалери

Безшовні фотошпалери

Вологостійкі фотошпалери
для ванних кімнат

Вологостійкі фотошпалери
для ванних кімнат

Картини

Картини

Фотошпалери на замовлення

Вишуканість і розкіш будь-якого інтер'єру можна створити завдяки правильному вибору шпалер. Асортимент фотошпалер інтернет-магазину Luxury Textile представляє ексклюзивні безшовні фотошпалери на флізеліновій і текстильній основі. Виготовлення шпалер виконується цілісним виробом за індивідуальними розмірами. Колекції візерунків унікальні і відповідають різним стилям інтер'єру. Ви можете купити вже готові фотошпалери певного розміру та візерунка, або ж зробити індивідуальне замовлення. Наша компанія єдиний виробник такого унікального товару на всій території України.

Найкреативніші безшовні фотошпалери на флізеліновій основі мають масу переваг. Найголовніше - використання екологічних матеріалів при виготовленні, що підкреслює їх безпеку для здоров'я. Вони володіють бездоганною міцністю і приховують нерівності і вади стін. Фотошпалери не вбирають пил і «дихають повітрям», мають волого і теплотривкістю, захищають стіни від тріщин.

Якщо Ви вже вирішили купити унікальні шпалери в Luxury Textile, цей процес не займе багато часу, так як замовлення можна зробити онлайн на сайті.

Не менш популярним видом безшовних шпалер є фотошпалери на текстильній основі. Елітні шпалери ніжні на дотик завдяки натуральності бавовни і льону, вишуканості шовку. Сучасні європейські технології виготовлення даних фотошпалер з тканини створюють єдність полотна і унікальність нанесення візерунка. Вони охоплюють всю кімнату і радують око, надаючи апартаментів бездоганний смак.

Унікальні за технологією виготовлення безшовні шпалери на текстильній основі. Особливість продукції - щільність матеріалу, яка забезпечує довголіття таких шпалер мінімум на 20 років. Вони дуже м'які на дотик, поверхня вишита нитками, які змінюють свою структуру і візерунок при потраплянні світла. Технологія виробництва текстильних шпалер має відмінні акустичні властивості, догляд за ними дуже простий - досить пропилососити або протерти губкою.

В Luxury Textile представлені найкрасивіші і ексклюзивні фотошпалери в Україні. Компанія використовує нові технології за європейськими стандартами. Купити фотошпалери за найвигіднішими цінами можливо тільки у нас, так як ми прямі виробники. Доставку виробляємо зручним для Вас способом.

Наші безшовні шпалери порадують Вас прийнятною ціною, якістю, довговічністю і розкішшю!